
| Item: | 35-0094SV |
| Size: | 73/4 X 1/4DIA |
| Catalog Page: | #012/288 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 10 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 17.00" |
| Case Volume: | 1.37731 |
| Case Weight: | 11.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |
