Paper Hand Held Favor Fan 81/4
A lovely yet useful choice to hand out at your next event. These paper fans are attached to a sandalwood handle featuring a charming cutout design making it easy to expand and collapse.
- Ivory
- Sandalwood handle
- Paper top half
- Can expand up to 14.5
- 8.25 tall
- 1 pc/ box
| Item: | 75-1022IV |
| Size: | 141/2 x 81/4 |
| Catalog Page: | #012/353 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.50" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 1.30570 |
| Case Weight: | 19.00000lb |
| Case Width: | 9.50" |