Paper Dinner Set 25/set
This gold dot dinnerware set is so on trend. Each set includes 25 dessert plates, 25 dinner plates, 25 napkins, and 25 knives, forks and spoons. Each item is covered in gold foil dots for whimsy and a little sparkle.
| Item: | 35-0312DORG |
| Size: | 25pc each (7 plates 9 plates napkins paper cups paper straw knife fork spoon) |
| Catalog Page: | #013/43 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 10 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 21.00" |
| Case Volume: | 2.18750 |
| Case Weight: | 21.00000lb |
| Case Width: | 15.00" |