Ostrich Feather Plume Pen and Holder Set
Complete your event with this charming ostrich feather plume pen. Accented with a gold plated stand (included), these plume pens are available in a wide range of colors to match any event. Ideal for quinceaeras and weddings.
| Item: | 75-0175PK |
| Size: | 17 |
| Catalog Page: | #009/236 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 15.00" |
| Case Length: | 24.00" |
| Case Volume: | 3.75000 |
| Case Weight: | 15.00000lb |
| Case Width: | 18.00" |