Ostrich Feather 13-15
Available in many colors, our Ostrich Feathers can be used in a variety of projects and arrangements to create unique pieces for your events.
- Orange
- Vibrant color
- Approx. 13 -15 tall
- Colors may vary slightly from shipment to shipment
- 1 pc/ bag
| Item: | 75-0576OR |
| Size: | 13 - 15 |
| Catalog Page: | #011/220 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 10.00" |
| Case Length: | 19.50" |
| Case Volume: | 1.35417 |
| Case Weight: | 7.50000lb |
| Case Width: | 12.00" |