Organza Sheer Bags with Printed Metallic Crosses 4 x 5 - 12
Decorate and fill these charming bags with candies and favors. These 5 organza bags are beautiful for weddings and events.
Colors may vary slightly from shipment to shipment
- Made of organza
- Assorted colors available, sold separately
- Silver foil crosses printed over bags
- 12 pcs/ bag
- Drawstring enclosure
- Ideal for small treats
- Foil print design
- Vibrant colors
- Assorted colors available, sold separately
- 12 pcs/ bag
- Colors may vary slightly from shipment to shipment
| Item: | 75-0002CX |
| Size: | 4 X 5 |
| Catalog Page: | #012/337 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 1.45833 |
| Case Weight: | 6.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |