
Attractive presentation for gifts and event favors.
| Item: | 75-1280CX |
| Size: | 6 X 9 |
| Catalog Page: | #011/318 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 6 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 18.00" |
| Case Volume: | 1.89583 |
| Case Weight: | 7.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |
