Miniature Bible Favors for Quinceañera 2 3/4
Ideal for keepsakes or favors, this miniature bible can be decorated with a variety of material, ribbons, trims and specialty paper. Add tags and charms to personalize for your event.
- Real prayer book
- Embossed front cover
- Colorful front cover
- Spanish only
- Packaged in a PVC box
- 12 pcs/ box
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 70-0050WED |
| Size: | 23/4 |
| Catalog Page: | #010/334 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 7.00" |
| Case Length: | 12.00" |
| Case Volume: | 0.43750 |
| Case Weight: | 12.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.