MINI MASK
These miniature Magnetic Masks can be glued to party favors and keepsakes for personal touches. Glue them also to vases, pillars, paper goods and costumes.
- Accented with glitter swirls and feathers
- Magnet back
- Hand painted
- Packaged in a PVC shell case
- 12 pcs/ pkge
- Assorted colors available, sold separately
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 75-1070GR |
| Size: | 31/4 X 21/2 |
| Catalog Page: | #010/184 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.00" |
| Case Length: | 27.00" |
| Case Volume: | 8.12500 |
| Case Weight: | 44.00000lb |
| Case Width: | 26.00" |