
| Item: | 30-0039GU |
| Size: | 3 x 3/4 x 73/4 |
| Catalog Page: | #012/316 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 6 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 19.00" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 3.07870 |
| Case Weight: | 20.50000lb |
| Case Width: | 14.00" |
