
WARNING: CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 12-0079B |
| Size: | 301/2 X 221/2 |
| Catalog Page: | #012/324 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 8.00" |
| Case Length: | 33.00" |
| Case Volume: | 3.89583 |
| Case Weight: | 13.00000lb |
| Case Width: | 25.50" |
