Metal Serving Tray
This rectangular metal tray with handles is a must-have for all your party needs. Etched details in the center of tray. Measures: 13 x 7
- Silver plated
- Features an etched design
- Do not place food directly on item, doilies or boards are recommended
- Features side handles
- 1 pc/ bag
| Item: | CHA05 |
| Size: | 13 X 73/4 |
| Catalog Page: | #012/143 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 9.00" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 1.43490 |
| Case Weight: | 20.00000lb |
| Case Width: | 14.50" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.