Metal Rectangular Serving Tray with Handles Set of 2
This set of two metal trays are a must-have for all your party needs. The trays are embellished with gold-plated leaf details. Small tray: 11 x 14. Large tray: 14 x 18.
- Silver plated
- Accented with gold foil touches
- 2 assorted sizes included
- Features side handles
- 2 pcs/ box
| Item: | CHA01 |
| Size: | S: 14 x 11; L: 18 x 14 |
| Catalog Page: | #012/143 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 15.50" |
| Case Length: | 21.00" |
| Case Volume: | 3.67317 |
| Case Weight: | 41.00000lb |
| Case Width: | 19.50" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.