MASKS W/ FEATHERS
With silver trim, glitter swirls along the eyes, a gemstone in the center and duotone feathers at the top, this Mask is ideal for parties, events, or even home decor. It includes black ribbons for comfortable attachment.
- Accented with glitter swirls and feathers
- Half mask covers eyes and nose
- Satin ribbon ties
- 1 pc/ bag
- One size fits most adults
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 75-1019TQ |
| Size: | 7 X 33/4 X 10 |
| Catalog Page: | #011/223 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 16.00" |
| Case Length: | 21.00" |
| Case Volume: | 3.11111 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |