MASKS / ANTIFAS
Made from plastic, this durable mask comes in a variety of colors to match any costume or event. Great for parties, events, fundraisers and more, all have a glittered, filigreed design and matching ribbon ties.
- Silver
- Features a filigree design at the top
- Enhanced with glitter
- Ribbon tie handles
- One size fits most adults
| Item: | 75-0510SV |
| Size: | 91/2 X 5 X 6 |
| Catalog Page: | #011/224 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 23.00" |
| Case Length: | 17.00" |
| Case Volume: | 3.39000 |
| Case Weight: | 15.00000lb |
| Case Width: | 15.00" |