
Become a celestial champion in a masquerade mask. This Venetian-style half-mask has a ornate finish with sequin trim around the eyes and dangling sequin strands on either side. An adjustable strap runs across the top of the mask with a feathered plume fanning out above it.
| Item: | 75-1313AP |
| Size: | 7 X 4 X 121/2 |
| Catalog Page: | #011/222 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 18.00" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 2.91667 |
| Case Weight: | 12.50000lb |
| Case Width: | 14.00" |
