MASK / ANTIFAS COLOR
Our assortment of glittered masks are ideal for use at any masquerade event. They can also be used to decorate halls, table arrangements and more.Great for parties, events, fundraisers and more!
One size fits most.
- Accented with feathers and trimming
- Built in elastic band
- Assorted colors included
- 6 pcs/ bag
- One size fits most adults
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 75-0518AZ |
| Size: | 111/2 X 51/2 |
| Catalog Page: | #012/269 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 10.00" |
| Case Length: | 23.50" |
| Case Volume: | 2.17593 |
| Case Weight: | 17.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |