Lighted Diamond Shape Crystal Stone Favor- Guadalupe 3 1/2”
Create adorable favors and keepsakes with these lighted Crystal Glass favors. Accessorize with a number of ribbons, trims and mesh to match any event. Each favor is battery operated (extra battery included)
- Twist base on/ off
- Multi color LED light
- Full color image
- Batteries included
- Gift boxed- Ready for events
- 1 pc/ box
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 80-0220BN4 |
| Size: | 31/2” |
| Catalog Page: | #011/350 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | Yes |
| Battery Type: | LR41 |
| # of Batteries EA. | 3 |
| Batteries Included: | Yes |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 10.00" |
| Case Volume: | 0.62500 |
| Case Weight: | 12.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
WARNING
This product contains glass.