
Illuminate the room with this lighted crystal glass favor
| Item: | 80-0235BN4 |
| Size: | 31/2” |
| Catalog Page: | #012/367 |
| Specifications | |
| Battery Required: | Yes |
| Battery Type: | LR41 |
| # of Batteries EA. | 3 |
| Batteries Included: | Yes |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 12.50" |
| Case Length: | 18.50" |
| Case Volume: | 1.27134 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 9.50" |
