
| Item: | 29-0250 |
| Size: | S: 191/2; M: 231/2; L:311/2 |
| Catalog Page: | #012/80 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 3 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 33.00" |
| Case Length: | 35.00" |
| Case Volume: | 1.33681 |
| Case Weight: | 5.00000lb |
| Case Width: | 2.00" |
