Lace Wedding Garter with Rhinestone
No wedding is complete without a garter toss! Our alluring lace leg garters are comfortable for all day wear. This garter features a double ruffle and accented with a satin trim and bow.
- Made of satin and polyester/li>
- Elastic band
- One size fits most
- Packaged in PVC box
- 1 piece/ box
- Made of satin and polyester
- Elastic band; One size fits most
- Packaged in PVC box
- 1 pc/ box
| Item: | 32-0026IV |
| Size: | 2 1/8 |
| Catalog Page: | #012/342 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 22.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 2.64814 |
| Case Weight: | 11.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |