KN95 Mask 20pc/box
When a 3 layer mask just isn't enough protection, our KN95 masks are available and ready to ship. These masks are designed to isolate and prevent the breathing in of the smallest dust and airborne particles. Adjustable for a snug fit.
| Item: | 48-0002 |
| Size: | |
| Catalog Page: | /0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 21.50" |
| Case Length: | 23.50" |
| Case Volume: | 3.65488 |
| Case Weight: | 20.00000lb |
| Case Width: | 12.50" |