Keychain Eiffel Tower 1 5/8-
The perfect keepsake for the Paris themed event, this keychain is the perfect accent to any giftbag or token of appreciation.
- Keychain is made of metal.
- 1.5/8" tall not including chain and metal ring
- Silver
- Packaged in gift box design
- Ribbon trim included
- 1 pc/ box
- Item may include small parts
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 22-0344SV |
| Size: | 1 5/8 |
| Catalog Page: | #010/175 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.50" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 1.08506 |
| Case Weight: | 7.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.