Iridescent Disco Beads in a roll 66ft
Enhance your arrangements and centerpieces with our decorative bead rolls. This iridescent disco bead roll is flexible to wrap around vases and pillars , create chandeliers or add to centerpieces and enhance wedding accessories. Each roll is 66 feet.
- Iridescent shine
- 12mm wide
- 66 ft./ roll
- Can be cut to any length
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 72-0013AB |
| Size: | 12MM X 66FT |
| Catalog Page: | #012/55 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 23.00" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 1.73032 |
| Case Weight: | 22.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.