Heavy Duty Plastic Punch Cup 6 oz. 6pc/bag
For elegance at a low cost try our Plastic Clear Punch Cup! Perfect to use with our
Embossed Punch Bowl , due to its clear design, it will fit any decor or event!
Sold in case lots only.
- Each bag has 6 pieces
- 6 oz. capacity
- Durable and reuseable.
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
.
- Durable design
- Reusable
- Clear
- Embossed design
- 6 oz. capacity
- 6 pcs/ bag
- Sold in case lots only
| Item: | 15-0466 |
| Size: | 6 OZ. |
| Catalog Page: | #010/245 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 6 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 9.06" |
| Case Length: | 16.53" |
| Case Volume: | 0.95519 |
| Case Weight: | 11.00000lb |
| Case Width: | 11.02" |