Hand Sanitizer Spray - 3.4oz
Our new normal means we have to think about hand sanitizer every day. You want to choose something that will kill germs, but won't damage skin. This handy spray bottle also means you can keep it in your bag to take with you to the grocery store, the park or anywhere you might come in contact with contaminated objects and surfaces.
| Item: | 48-0005 |
| Size: | 3.4oz (100ml) |
| Catalog Page: | /0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 13.00" |
| Case Length: | 13.50" |
| Case Volume: | 1.06641 |
| Case Weight: | 24.50000lb |
| Case Width: | 10.50" |