Hand Sanitizer Gel - 2oz
Never leave home without your sanitizer. But, you also don't want dry skin and cuticles. Our formula is easy on the skin and the wallet. Place this small size in your handbag, center console, desk or anywhere you spend time for sanitizing on the go.
| Item: | 48-0006 |
| Size: | 2oz (60ml) |
| Catalog Page: | /0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 6.00" |
| Case Length: | 19.50" |
| Case Volume: | 0.84635 |
| Case Weight: | 31.50000lb |
| Case Width: | 12.50" |