
| Item: | 75-1564WH |
| Size: | 41/2 - 61/2 long 1/2 - 1 wide |
| Catalog Page: | #013/0 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 8.00" |
| Case Length: | 11.50" |
| Case Volume: | 0.42593 |
| Case Weight: | 2.00000lb |
| Case Width: | 8.00" |
