Glass Champagne Flutes Rim- Mis 15 Años Set of 6pcs
Toast to you! These glass Champagne flutes have a gold rim and are ideal for all celebrations and events.
- Holds 6 fl. oz
- Silver enamel alolng edge
- Hand wash only
- White printed design on each flute
- Packaged in a box of 6 flutes per color
- Clear glass
- Transparent
- Gold enamel along edge
- Holds 6 fl. oz.
- Hand wash only
- 6 pcs/ box
| Item: | 95-0001GW3S |
| Size: | 6 OZ |
| Catalog Page: | #011/325 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.50" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 3.04296 |
| Case Weight: | 26.00000lb |
| Case Width: | 13.50" |
WARNING
This product contains glass.