
WARNING: CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 12-0056B |
| Size: | 3 3/4 X 4 1/2 |
| Catalog Page: | #012/326 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 10.00" |
| Case Length: | 17.50" |
| Case Volume: | 1.56973 |
| Case Weight: | 4.50000lb |
| Case Width: | 15.50" |
