
WARNING: CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 12-0003G |
| Size: | 7 X 81/2 |
| Catalog Page: | #012/326 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 18.00" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 2.50000 |
| Case Weight: | 8.00000lb |
| Case Width: | 12.00" |
