Fiesta Paper Dinner Set 25/Set
This fiesta dinnerware set is a party in a box. Each set includes 25 dessert plates, 25 dinner plates, 25 napkins, and 25 knives, forks and spoons. An easy way to take care of servingware in one box.
| Item: | 35-0311 |
| Size: | 25pc each (7 plates 9 plates napkins paper cups knife fork spoon) |
| Catalog Page: | #013/43 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 10 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 1.78241 |
| Case Weight: | 23.00000lb |
| Case Width: | 14.00" |