FEATHER SEQUIN MASK / ANITFAZ CUBIERTO DE LENTEJUELA Y PLUMA
This lightweight, sequin-trimmed, lam mask is great as a wall decoration. Use in floral arrangements or wear to your next masked event. Each one has a foil star, matching feathers and ribbon details.
- Accented with feathers, ribbons and embellishments
- Plastic handle attached
- Built in elastic band
- 1 pc/ bag
- One size fits most adults
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 75-0516TQ |
| Size: | 14 X 22 |
| Catalog Page: | #011/223 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 13.50" |
| Case Length: | 22.50" |
| Case Volume: | 3.33984 |
| Case Weight: | 10.50000lb |
| Case Width: | 19.00" |