Eiffel Tower Place Card Holder 6 5/8
Every Paris themed event needs these Eiffel Tower placecard holders. Add that last touch of class to your event with this metal replica.
- Keychain is made of metal.
- 1.5/8" tall not including chain and metal ring
- Bronze
- For table top use
- 1 pc/ box
- Item may include small parts
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 22-0345 |
| Size: | 6 5/8 |
| Catalog Page: | #012/262 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 17.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 1.88889 |
| Case Weight: | 10.50000lb |
| Case Width: | 12.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.