Eiffel Tower Charm 22pc/bag
Simply string along your choice of chains, cords and ribbon to create a finished look for your next keepsake. As the charm has a flat back surface, the charm is ideal for paper crafts and scrapbooking.
- Made of metal
- Available in silver
- 22 pcs/ bag
- Inner box has a total of 528 pcs
- Assorted colors available, sold separately
- 22 pcs/ bag
- Item may include small parts
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 22-0376BZ |
| Size: | 1 x 13/4 |
| Catalog Page: | #010/175 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 8.00" |
| Case Length: | 10.00" |
| Case Volume: | 0.46296 |
| Case Weight: | 17.50000lb |
| Case Width: | 10.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.