Disco Ball Drink Tumbler with Straw
We LOVE the disco sipper. Each cup measures 4 inches in diameter and comes with a straw. The lids are easily removable. Your disco themed party isn't complete until you've got every guest sipping from the disco sipper!
| Item: | 15-0766RG |
| Size: | 4 x 4 x 9 |
| Catalog Page: | #013/40 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 10.00" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 1.75926 |
| Case Weight: | 6.50000lb |
| Case Width: | 16.00" |