Dinner Napkin 20pc/pack
Our partyware is made to be both economical and functional. These dinner napkins measure approximately 7.5 inches square. Multiply for absorbency. Available in over a dozen colors to meet your event needs.
| Item: | 35-0310RD |
| Size: | 7 5/8 x 7 5/8 |
| Catalog Page: | #013/45 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 8.00" |
| Case Length: | 17.00" |
| Case Volume: | 0.70833 |
| Case Weight: | 7.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |