Decorative Rattan Charger Plate - 13
This 13 inch decorative charger plate has a wire structure to give it a sturdy feel. Each one has a raised rimmer. Made of 100% natural rattan.
| Item: | 29-0324 |
| Size: | 13 |
| Catalog Page: | #013/31 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 13.50" |
| Case Volume: | 0.65625 |
| Case Weight: | 6.00000lb |
| Case Width: | 6.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.
WARNING
This product contains glass.