
Sold in case lots only.
| Item: | 22-0211 |
| Size: | 55 x 96 |
| Catalog Page: | #012/85 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | Yes |
Dimensions | |
| Case Height: | 22.50" |
| Case Length: | 11.50" |
| Case Volume: | 1.42253 |
| Case Weight: | 25.00000lb |
| Case Width: | 9.50" |
