DECORATIVE MASKS/ MASCARAS DECORATIVAS
Made of porcelain and fabric, these Jesters can be used as magnets as well as party decorations for your next event or holiday celebration by hanging the attached cord from ceilings or arrangements.
| Item: | 75-0610PK |
| Size: | 4 X 2 X 7 |
| Catalog Page: | #010/184 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 17.00" |
| Case Volume: | 1.53472 |
| Case Weight: | 12.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |