DECORATIVE MASKS
Featuring silver trim and glitter swirls along the eyes, this Mask has an acrylic gemstone in the center. It includes black ribbons for comfortable attachment.
- Accented with glitter swirls and embellishments
- Half mask covers eyes and nose
- Satin ribbon ties
- 1 pc/ bag
- One size fits most adults
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 75-1017BK |
| Size: | 7 X 33/4 X 41/2 |
| Catalog Page: | #011/223 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 24.00" |
| Case Volume: | 2.59722 |
| Case Weight: | 16.50000lb |
| Case Width: | 17.00" |