
| Item: | 29-0244 |
| Size: | 153/4 x 41/4 x 193/4 each |
| Catalog Page: | #012/81 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 6 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 17.50" |
| Case Length: | 20.50" |
| Case Volume: | 3.32176 |
| Case Weight: | 21.50000lb |
| Case Width: | 16.00" |
