
| Item: | 29-0247 |
| Size: | 27 x 41/4 x 45 each |
| Catalog Page: | #012/82 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 5 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 23.00" |
| Case Length: | 45.50" |
| Case Volume: | 16.65437 |
| Case Weight: | 47.00000lb |
| Case Width: | 27.50" |
