
| Item: | 29-0225 |
| Size: | 93/4 x 93/4 x 231/2 |
| Catalog Page: | #012/78 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 24.00" |
| Case Volume: | 0.45833 |
| Case Weight: | 4.00000lb |
| Case Width: | 3.00" |
