
| Item: | 29-0245 |
| Size: | 153/4 x 41/4 x 193/4 each |
| Catalog Page: | #012/81 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 18.50" |
| Case Length: | 20.50" |
| Case Volume: | 3.62131 |
| Case Weight: | 13.00000lb |
| Case Width: | 16.50" |
