Crystal Iridescent Beads in a roll 24Yds
Enhance your arrangements and centerpieces with our decorative bead rolls. This iridescent round crystal bead roll is flexible to wrap around vases and pillars, create chandeliers or add to centerpieces and enhance wedding accessories. Each roll is 99 feet.
- Iridescent shine
- 15mm wide
- 24 yards/ roll
- Can be cut to any length
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | 72-0089CLAB |
| Size: | 7mm x 9mm & 13mm x 15mm x 24yd |
| Catalog Page: | #012/56 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 23.00" |
| Case Volume: | 1.31771 |
| Case Weight: | 25.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
WARNING
This product contains chemicals known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm.