Cake Surprise Kit
This pop up cake surprise kit will be the hit of your party. Whether you're hiding a cash present, small gifts or a glitter bomb,this pop up device puts the wow in your cake. Simply hide your gift inside the tube, cut a hole in the center of your cake. Place the cake on the included stand and frost over the hole. You're done and ready to wow your guests!
| Item: | 15-0763 |
| Size: | |
| Catalog Page: | #013/0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 0.00000 |
| Case Weight: | 0.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |