BOAS / MARABU 16g
Complete your look with our marabou boas. Available in a wide range of colors, each boa is over 6 feet long and weighs only 16 grams. Ideal for costumes, embellishment or use as trimming on centerpieces and favors.
| Item: | 75-0062RD |
| Size: | 6FT 3 16G |
| Catalog Page: | #009/146 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 1.33680 |
| Case Weight: | 11.50000lb |
| Case Width: | 14.00" |