Baptism Sticker Labels 4 sheets/bag
Customize your treat bags and favors by adding these themed stickers! At 2 inches round, they are ideal to add to favor boxes and bags to remind guests of the special day.
- Full color
- Baptism theme
- 2 round
- Adhesive backing
- 6 stickers/ sheet
- 4 sheets/ bag
| Item: | 75-1479BS |
| Size: | 2 Each |
| Catalog Page: | #012/291 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 6.00" |
| Case Length: | 11.00" |
| Case Volume: | 0.26736 |
| Case Weight: | 7.00000lb |
| Case Width: | 7.00" |