
Decorate cards, favor bags and more using our foil stickers. Featuring an elegant image of Our Lady of Guadalupe, this sticker is the final piece of your decorations.
| Item: | 75-1318BN4 |
| Size: | |
| Catalog Page: | #012/364 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 5 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 3.50" |
| Case Length: | 11.50" |
| Case Volume: | 0.20963 |
| Case Weight: | 9.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
